fbpx

O nás

Pod značkou Orbita Sailing se skrývá ryze rodinná společnost s českými majiteli, působící v Řecku. Zaměřujeme se na zprostředkování plaveb po nejkrásnějších místech v okolí řeckých ostrovů a pobřeží.  Na těchto webových stránkách a z pohodlí Vašeho domova můžete rozhodnout o Vaší příští jedinečné dovolené!

 

Pro své zákazníky vybíráme pouze destinace, ze kterých máme vlastní znalost a zkušenosti.  Proto umíme doporučit takové plavby, které ve Vás zůstanou ještě dlouho po Vašem návratu! Umíme zprostředkovat trasy pro zájemce bez větších zkušeností s kormidlováním na širokých vodách, ale taktéž plavební cesty na otevřeném moři pro větrem ošlehané mořské vlky.

 

 

 

 

 

Disponujeme pestrým výběrem jachet, plachetnic a katamaránů. Zakládáme si na excelentním servisu a pohodlí na cestách. Budujeme naší vlastní flotilu prostorných a pohodlných lodí, které umocňují celkový zážitek z plavby a poskytují prvotřídní komfort. Díky naší firemní filozofii nikdy nepoplujete na lodi starší pěti let!

 

Splňujeme nejpřísnější podmínky pro provoz charterových plaveb v Řecku a o své klienty se dokážeme vždy dobře postarat! Cestování s Orbita Sailing znamená nejenom vynikající  služby a různorodou nabídku, ale i bezpečí a jistotu silného a důvěryhodného partnera!

Orbita Sailing přináší možnost, jak si užít společně s Vaší rodinou a s přáteli cestování po pohádkových a na památky bohatých lokacích, které uchvátí každého, kdo touží prožít nezapomenutelný zážitek a svobodu na cestách!

Orbita Sailing